FOC-SCSC-9SMD-3 Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 3.0m

36,41 

* Informujemy, że ceny produktów podane na stronie obowiązują WYŁĄCZNIE przy zakupach on-line i różnią się od cen w sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do sklepu na tańsze zakupy ;)

Brak w magazynie

SKU: FOC-SCSC-9SMD-3 Kategoria:

Dodatkowe informacje

Gwarancja

24 miesiące

Typ produktu

Patch cord SM SC-SC

Długość

3m

Standard polerowania

PC

Typ włókna

G.652D

zakończenie/polerowanie końca A

SC/PC

zakończenie/polerowanie końca B

SC/PC

Waga

0.05