Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Round, drop,

388,26 

* Informujemy, że ceny produktów podane na stronie obowiązują WYŁĄCZNIE przy zakupach on-line i różnią się od cen w sklepie stacjonarnym. Zapraszamy do sklepu na tańsze zakupy ;)

21 w magazynie

Opis

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Round, drop,

Extralink

Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 160M ROUND DROP

Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 160 metrów, średnicy kabla wynoszącej 3 mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Cechy patchcordów

Cechy patchcordów

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie

Przeznaczenie

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM

  • Kod producenta: EX.13476
  • Materiał płaszcza: Nylon/Polichlorek winylu (PVC)
  • Struktura światłowódu jednomodowego: Pojedynczy
  • Średnica kabla: 3,0mm
  • Średnica przewodu: 3
  • Typ patchcorda światłowodowego: Simplex
  • Typ przewodu: FTTH
  • Typ światłowodu: G.657.A2
  • Złącze 1: Męska
  • Złącze 2: Męska
  • Złączka 1: SC/APC
  • Złączka 2: SC/APC
  • Długość: 160m
  • Kategoria kabla: Single-Mode
  • Rodzaje zakończeń patchcorda: SC/APC-SC/APC
  • Standard włókna: G.657.A2
  • Długość kabla: 160
  • Ilość na paczkę: 1
  • Kolor produktu: Czarny

Dodatkowe informacje

Stan

Nowy

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.13476

EAN (GTIN)

5903148913476